אודות

נעים מאוד!

אני אורנה קייזרמן בעלת עסק לשיווק דיגיטלי לבעלי עסקים.


עד לפני זמן לא רב ניהלתי גן ילדים במשך 22 שנה ביחד עם בעלי
וצברתי הרבה ניסיון בניהול עסק, שיווק, טיפול בלקוחות וכו.
זה לא תמיד היה ככה. כשפתחתי את הגן לא חשבתי בכל על ניהול של עסק אלא על העובדה שרציתי לעבוד עם ילדים ובלי בוס על הראש, חשבתי שבזה הכל מסתכם

וטעיתי, הו, כמה שאני טעיתי!

טעויות שעלו לי הרבה מאוד כסף.

לא רציתי לגעת בשיווק, סמכתי על זה שמי שמכיר אותי ורוצה אותי יגיע אלי. וכל אלה שבאים מפרסום שואלים יותר מידי שאלות ו”מבלבלים את המוח” ואחרכך מימלא לא נרשמים, אז בשביל מה? מי שישמע עלי מחברים או ממשפחות שהיו אצלי יגיע כבר בשל ומוכן.

ככה מצאתי את עצמי שנה אחת מלאה עם 30 ילדים ושנה אחריה יושבת מול 10 בלבד, לא היתה יציבות, לא היתה יכולת תכנון, כלום. חיינו בתנודות כלכליות מאוד גדולות ותמיד האשמנו את  “השוק” את הכלכלה, את הממשלה, את כל העולם.

היה לנו חשבון בנק אחד, הכספים של הבנק נכנסו אליו והכספים של הבית יצאו ממנו. לא ידענו להבדיל בין הוצאות של גן לבין הוצאות של עסק. הגן גם היה בתוך הבית שלנו כך שהערבוב והבלבו ל היו גדולים. לא ידענו כמה אנחנו מרוויחים (רק כמה אנחנו מכניסים), כמה הוצאות יש לגן, כמה הוצאות יש לעסק, הכל היה מעורבב.

היה לנו רואה חשבון מההתחלה (אנחנו עדיין איתו) הוא דאג לנו לכל המספרים, אבל אנחנו מהצד שלנו לא התנהלנו נכון מול המספרים האלה וצברנו תשלומים בכרטיס האשראי, תשלומים שהכבידו מאוד מאוד על התנהלות הכלכלית שגם ככה לא היתה מסודרת

בקיצור, עשינו בלאגן ולא ידענו לאן בורח כל הכסף שלנו.

עד שהחלטתי לעשות לזה סוף!

הבנתי שבלי התנהלות כלכלית נכונה אין לנו סיכוי לשרוד או לחיות והתחלתי לעשות סדר.

פעולה ראשונה שעשיתי היה לגשת לבנק ולפתוח חשבון נוסף שיהיה חשבון עסקי. משם הדרך לסדר ולארגון היתה קצרה

הפוסטים באתר הזה נכתבו בדם! נכתבו מהניסיון שלי מהכשלים, הנפילות, הקימה, השינויים וההצלחות. ממה שעבד, ממה שלא עבד.

היום זה ברור שהחלק החשוב בכל עסק הוא השיווק

בלי שיווק אין מתעניינים, אין מכירות, אין כסף

וכל החלום שלנו להביא את הבשורה שלנו לעולם, לעזור לאנשים, לתת מעצמינו ולהתפרנס מזה, כל החלום הזה קורס אם בסוף לא נכנס כסף.

ואני יודעת שבעלי עסקים בדרך כלל נותנים את עצמם, את כל כולם ללקוחות, למקצוע שלהם ושמים בצד את השיווק. אני יודעת, הייתי שם, הייתי כזאת. לכן אני חושבת שבעל עסק באמת צריך להתעסק במה שהוא טוב בו ולתת לבעל מקצוע לעשות לו את השיווק. להשקיע בזה כסף ומינימום זמן כדי שמישהו מקצועי יעשה בשבילו את העבודה, יזרים אליו זרם קבוע של מתעניינים והוא כבר יפנה אליהם ויציע להם את המומחיות שלו.

אז בעל עסק יקר

רוצה שישמעו עליך? רוצה עוד לקחות לעסק ועוד כסף לחשבון הבנק?

דבר איתי ונבנה ביחד את המסלול שמתאים בדיוק לעסק שלך.

אני כאן בשבילך

אורנה